“Sa burra ke patur?”, Jonida Vokshi habitet nga pyetja e vogëlushes

Aktorja dhe moderatorja shqiptare Jonida Vokshi ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”. Në një moment, një vogëlushe i ka bërë një pyetje që i ka shkrirë të gjithë së qeshuri.

“Jonida ku e ke njohur burrin tënd të parë fare?”, e pyeti Aria, teksa aktorja u habit dhe nisi të qeshte.

“Më falni sa burra keni ju Jonida?”, i tha Alketa.

“Po 1 burrë kam unë dhe shpresoj të jetë i fundit. E kam njohur në punë, ishim aktorë në një serial, u dashuruam, bëmë edhe një bebe”, u përgjigj Jonida.

Ju mund të pëlqeni dhe këto