Publikohet fotoja, si dukej Shqipja e “Përputhen” përpara se të bëhej e famshme

Shqipe Hysenaj është një nga ish konkurrentet më të komentuara të “Përputhen”, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale.


Së fundmi, Shqipja është pyetur nga një ndjekës në Instagram se cila është fotoja e saj e preferuar e vetes. Kështu, ajo ka publikuar një foto të vetes në moshën 24 vjeçe.


Atë kohë, Shqipja nuk ishte një figurë e njohur për publikun shqiptar. Megjithatë, ajo duket se në pamje ka mbetur e njëjta si disa vite më parë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto