Publikohet fotoja, Antonela dhe Atdheu kapen mat në një darkë romantike

Disa ditë më parë, Atdheu u rikthye në “Përputhen” për t’u sqaruar me Antonelën. Kjo e fundit pranoi se ka ende pëlqim për Atdheun, ndërsa ai tha se për dashuri i thyen rregullat.


Por së fundmi, dyshja janë fotografuar teksa po darkojnë bashkë. “Vipat e Bllokut” në Instagram kanë publikuar një foto të Antonelës dhe Atdheut ku shihen duke darkuar.


Së fundmi, Antonela kërkoi që Atdheu të kthehej në program dhe të kishte një takim me të, por vendimi i produksionit nuk është bërë i ditur.

Ju mund të pëlqeni dhe këto