“Mori valixhet dhe iku”, zbulohet shkaku i ndarjes së Bora Zemanit dhe Donald Veshajt

Disa ditë më parë u raportua se Bora Zemani dhe Donald Veshaj nuk janë më bashkë. Madje, ata nuk ndiqen më as në rrjetet sociale dhe i kanë fshirë fotot që kanë pasur bashkë.


Së fundmi, “Panorama Plus” raporton se shkak për ndarjen e tyre është bërë xhelozia nga ana e Donaldit. Ky i fundit ka marrë valixhet dhe është larguar nga shtëpia ku ata bashkëjetonin.


Miqtë e çiftit kanë rrëfyer për median në fjalë se këtë herë zënka e tyre është serioze.

Ju mund të pëlqeni dhe këto