Jonida Vokshi jep lajmin: “Do bëjmë edhe një vajzë”

 

Moderatorja Jonida Vokshi ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”. Ajo është nënë e një vajze, e cila quhet Emi.


Një nga fëmijët e ka pyetur Jonidën se kur do ta bëjë djalin. Ndërkohë, Jonida është përgjigjur se këtë gjë e ka vendosur Besniku, i cili do edhe një vajzë dhe më pas djalin.

“Për këtë gjë ka vendosur burri për mua sepse më ka thënë do bëjmë dhe një vajzë dhe i treti do jetë djalë. Kështu që burrat vendosin”, tha Jonida.

Ju mund të pëlqeni dhe këto