“Gëzuar biri im”, Rudina Dembacaj uron djalin e Markut për ditëlindje

Moderatorja Rudina Dembacaj e ka treguar përherë se ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e Markut, të cilët i konsideron si fëmijët e saj.


Sot djali i Markut, Leonardi, feston ditëlindjen. Në këtë ditë speciale për të, ka reaguar edhe moderatorja.


Ajo ka publikuar një foto krahas Leonardit, ku i bën një dedikim. “Gëzuar ditëlindjen biri im, të dua”, shkruan Rudina.

Ju mund të pëlqeni dhe këto