Chrissy Teigen vesh fustanin e dizenjuar nga stilisti i njohur shqiptar

Modelja me famë botërore, Chrissy Teigen, ka zgjedhur të veshi një fustan të dizenjuar nga një stilist shqiptar gjatë ceremonisë së “Global Citizen Vax: Koncerti për të ribashkuar botën”.


Chrissy ka zgjedhur një fustan portokalli saten të dizenjuar nga Valdrin Sahiti. Ajo është shoqëruar nga vajza e saj Luna gjatë tapetit të kuq.


Fustani i Chrissy ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Ju mund të pëlqeni dhe këto