A është ndarë nga bashkëshortja? Stine zbulon të vërtetën

Së fundmi, Stine dhe Graciela janë përfolur sërish për një ndarje. Mirëpo, i ftuar në emisionin “Glamour zone”, Stine i ka hedhur poshtë këto fjalë.


“Tani po e dëgjoj që jemi ndarë! Bashkë jemi dhe të lumtur”, u shpreh këngëtari.


Kur u pyet nëse kanë në plan të bëjnë një tjetër fëmijë, Stine tha: “Rrugës jemi. Për mua nuk ka problem nëse është djalë apo vajzë!”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto