“A e meriton Tea gjithë këtë urrejtje?”, Dojna Mema bën deklaratën e fortë mbi gjithë situatën

Moderatorja Dojna Mema i është përgjigjur së fundmi pyetjeve të ndjekësve në Instastory, ku një prej tyre e ka pyetur atë mbi ish konkurrenten e “Përputhen”, Tean.


“Meqë e ndjek Tean në instagram, çfarë mendon për të dhe a e meriton ajo gjithë këtë urrejtje?”, i ka shkruar ndjekësi.


“E keni bërë Tean si me qenë “Hitler”. Nuk ju vijnë të këqijat nga Teas jo, shihni përreth se ka shumë çështje të rëndësishme për të cilat duhet të revoltohemi. Jettoni dhe lini të tjerët të jetojnë”, i është përgjigjur moderatorja.

Ju mund të pëlqeni dhe këto