Barcelona e nis me humbje

Kampionët e Spanjës e kanë nisur me humbje kampionatin. Barcelona është mundur nga Athletico Bilbao me rezultatin 1 me 0. Goli për vendasit u shënua nga sulmuesi veteran Aduriz, në minutën e 89-të. Pavarësisht se zotëroi më shumë topin,…

Ish-futbollisti vret veten

Futbollisti i talentuar i Uells, Joel Darlingon i ka dhënë fund jetës pas shumë lëndimeve të pësuara, të cilat ia përfunduan karrierën. 20-vjeçar, i cili kishte qenë në prova edhe te Maçester Junajtid në grupmoshat e të rinjëve, ka vrarë…

Kjo është motra se*y e Neymar

Raffaella njihet edhe si një femër shumë seksi, ku shpesh poston foto provokuese duke kënaqur fansat e vëllait dhe jo vetëm. Ajo ka reaguar pas ofendimeve në kor dhe banderolave në shkallët e stadiumit të Parisit ndaj “yllit” brazilian,…