Lori Hoxha “viziton” Jonida Maliqin

Mbrëmë këngtarja Jonida Maliqi ka festuar ditëlindjen e saj. Sigurisht këtë ditë të veçantë për të, këngëtarja e ka festuar me miket e saj më të mira. Është Lori Hoxha, blogerja e njohur shqiptare ajo që ka ndarë me ndjekësit e saj në…

Noyzi rreh ndjekësin e tij

Sot ai është një ndër reperat më të njohur dhe më të pëlqyer në Shqipëri. Reperi shqiptar njihet edhe si shumë i afërt me fansat, sidomos me videot që nxjerr dhe poston në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Noizyn, i cili aktualisht…

Foto/ Njihuni me Kim Kardashianin e Rusisë

Anastasia Kvitko është një modele ruse e cila komentohet shumë për trupin e saj. Ajo shpesh në rrjetin social Instagram publikon foto ku shfaqet mjaft seksi. Përgjithësisht të gjitha fotot e saj janë me bikini, të cilat nxjerrim në pah…

“One kiss” e Dua Lipa ‘on top’

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po përjeton suksesin e radhës. Ajo ka vetëm pak ditë që ka nxjerrë këngën e saj të re 'one kiss', që është një bashkëpunim me DJ me famë botërore Calvin Harris. Në kaq pak kohë kënga…

Surprizon Bebe Rexha, Mbulohet me flamurin e LGBT

Bebe Rexha këngëtarja, që si gjthmonë me projektet e saj të suksesshme muzikore vazhdon të jetë në krye të Top listave botërore , ka publikuar këtë herë në profilin e saj në instagram disa foto nga koncerti i fundit. Artistja bukuroshe…

Ermal Meta së shpejti me një koncert në Tiranë

Këngëtari Ermal Meta, fituesi i sivjetshëm i festivalit më të madh të muzikës italiane “Sanremos”, ka konfirmuar koncertin e tij në Tiranë, menjëherë pas pjesëmarrjes në Eurovision. E megjithë, suksesin e tij të jashtëzakonshëm në Itali…

Alban Skënderaj poston foto me vajzën/ Çmenden fansat

Të gjithë e njohin Alban Skënderaj dhe të gjithë e duan. Me zërin e tij ai ka rrëmbyer zemrën e publikut të gjerë prej kohësh. Tashmë prej disa vitesh ai është në një marrëdhënie me këngëtaren, gjithashtu shumë e dashur për publikun,…

Rita po vjen!… Së shpejti me një koncert në Tiranë

Pas 6 vitesh mungesë, këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora do të rikthehet shumë shpejt me një koncert në Tiranë. Dy muaj pasi dha një spektakël të paharrueshëm në Prishtinë me rastin  e festës së pavarësisë së Kosovës, artisja me…