Horoskopi për ditën e mërkurë, 5 Maj 2021

Dashi-Do të pësoni ndryshime në jetën tuaj private. Të shkuarën do të mund ta harroni falë një ere ndryshimi prej Uranit. Këtë do ta mbështesë edhe Hëna e plotë. Demi-Momentet e mira sot do të ndërthuren edhe me ato të vështirat.…

Horoskopi për ditën e martë, 13 Prill 2021

DASHI Keni një marrëdhënie me kaq shumë delikatesë? Të martën do të ketë një pikë kthese vendimtare. Sa i përket punës, një rezultat i mirë mund të vijë, veçanërisht për ata që janë të vetë-punësuar dhe kanë luftuar për ca kohë. DEMI…