Reperi i njohur shqiptar zbulon se është djali i politikanit të njohur

Reperi shqiptar Big Cruz është sonte i ftuar në “Zonë e Lirë”. Ai ka folur për sukseset e tij në muzikë në SHBA.

Kur Çani e ka pyetur për emrin e tij të vërtetë, Big Cruz ka zbuluar se është djali i Fidel Yllit. “Çfarë e ke Fidel Yllin ti?”, e pyeti Çani atë. “Baba”, u përgjigj Big Cruz.

Fidel Ylli është një nga politikanët më të njohur shqiptar, i angazhuar pranë Partisë Socialiste.

Ju mund të pëlqeni dhe këto