E trishtë/ Pësoi infarkt në zemër, humb jetën në moshë të re shefi i komisariatit Lushnje

Një lajm i hidhur është raportuar në media. Adrian Matani, shefi i komisariatit Lushnje, është ndarë nga jeta para kohe.

Miqtë e tij kanë dhënë lajmin e trishtë të ndarjes nga jeta të 45 vjeçarit përmes disa postimeve ngushëlluese në rrjetet sociale.


I ndjeri ka humbur jetën pasi ka pësuar infarkt në zemër teksa ndodhej në shtëpinë e tij që kishte në Tiranë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto