Arrestohet Princi i “Përputhen”, pamjet nga momenti kur ai shoqërohet në komisariat

Së fundmi në media po qarkullon një lajm se konkurrenti i “Përputhen”, Princi Mile, është arrestuar nga policia e Tiranës.


Në këtë video shihet Princi në pranga dhe policët që po e shoqërojnë drejt komisariatit. Nuk dihet arsyeja pse Princi është arrestuar.

Ju mund të pëlqeni dhe këto