Presidenti Meta shkon për vizitë tek familja e Klodian Rashës, pritet nga babai dhe nëna e tij

Presidenti Ilir Meta ka shkuar ditën e djeshme për një vizitë në shtëpinë e Klodian Rashës, të riut që u vra në muajin dhjetor nga një punonjës i Policisë së Shtetit.

Raportohet se presidentin e ka pritur babai dhe nëna e Klodianit, si dhe të afërm të tij. Mësohet se Meta ka thënë se nuk ka shkuar më herët aty pasi nuk donte ta politizonte këtë situatë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto