Të fokusuar në faktimin e manipulimit të zgjedhjeve, Basha bën lëvizjen e rradhës

Teksa kanë kaluar një javë nga zgjedhjet parlamentare të 25 Prillit, sot Lulzim Basha ka bërë një lëvizje të rradhës.

Ai është në një takim me shefen e misionit të OSBE-ODIHR në Shqipëri, Ursula Gacek. Por Basha nuk është i vetëm në këtë takim.

Mësohet se kryedemokratin e shoqërojnë përfaqësues të Partisë Demokratike, si Ivi Kaso dhe Oerd Bylykbashi. Kujtojmë që Partia Demokratike momentalisht është fokusuar në faktimin e manipulimit të zgjedhjeve të 25 Prillit.

Ursula Gacek duke shkuar tek selia e PD
Ju mund të pëlqeni dhe këto