Video virale/ Vajza e vogël bën reagimin epik kur dëgjon këngën e Feros “Gang Gang”

Fero është një prej reperëve më të njohur shqiptarë, këngët e të cilit janë bërë shumë të njohura dhe dëgjohen nga të gjithë.

Padyshim që një nga këngët më të dëgjuara të Feros është superhiti i tij “Gang Gang”, me të cilin Fero ka arritur një sukses të madh.

Së fundmi, një video është duke bërë xhiron e rrjetit. Në të shfaqet një vajzë e vogël që nuk ndalon së qeshuri kur nëna e saj i thotë “Gang Gang”.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

Një vajzë e vogël nuk di të ndalet së qeshuri kur dëgjon fjalët e njohura ‘Gang Gang’ on Vidnews.

Ju mund të pëlqeni dhe këto