Video virale/ Modelja e njohur publikon videon e bashkëshortit lakuriq në dush

Një nga çiftet më të njohur në të gjithë botën janë padyshim John Legend dhe modelja Chrissy Teigen, të cilët njihen për humorin e tyre në videot dhe fotot që publikojnë.

Chrissy është mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku publikon foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, një video që Chrissy ka publikuar, ka shtangur shumë ndjekës. Ajo ka filmuar bashkëshortin e saj, John, duke bërë dush.

View this post on Instagram

ICYMI

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Në këtë video, Chrissy e ka mbuluar me dorë pjesët intime të këngëtarit, i cili po lahet dhe nuk e ka aspak mendjen që po filmohet.

Ju mund të pëlqeni dhe këto