Video virale/ I dashuri i propozon për martesë, veprimi i vajzës shtang të gjithë

Çdo femër do e ëndërronte që të merrte një propozim romantik për martesë nga i dashuri i saj i zemrës. Një të tillë ka bërë së fundmi një djalë për partneren e tij.

Kur Cameron iu ul në gju të fejuarës së tij për t’i kërkuar të martohej me të, ai kurrë nuk priste që reagimi i saj të ishte kaq i  çuditshëm dhe ajo të emocionohej kaq shpejt.

E emociounuar kaq shumë vajza ra në dysheme shumë shpejt, ndërsa Cameron nuk pati mundësi të  fliste. Pas disa minutash kur e fejuara e tij u shërua, dhe djali u qetësua duke i bërë një tjetër propozim asaj.

Woman faints during marriage proposal

Okay this is the most PAINFUL proposal ever! 😱😭

Gepostet von Daily Mail am Freitag, 8. November 2019

Ju mund të pëlqeni dhe këto