Video virale/ Gruaja zbulon dashnoren e burrit kur shkoi në spital të lindte, shokuese ç’ka ndodhur

Një ngjarje shokuese ka ndodhur së fundmi në një spital të SHBA, ku një grua shtatzanë ka zbuluar tradhëtinë e bashkëshortit kur shkoi të lindte fëmijën.

Mësohet se edhe dashnorja e burrit të saj ishte shtatzanë dhe ndodhej në të njëjtin repart lindje me të. Një gjinekologe ka filmuar momentin kur gruaja është përballur me burrin e saj.

“Kur nëna në prag të lindjes zbulon se dashnorja e të shoqit po lind në të njëjtin repart”, ka shkruar gjinekologia krahas videos, në të cilën dëgjohen ulërimat e gruas dhe videoja është bërë virale.

Ju mund të pëlqeni dhe këto