Video virale/ Fëmija ngatërron prindërit pasi ishte me celular, ja ç’ndodhi kur kapi dorën e burrit të huaj

Një video e publikuar së fundmi është bërë virale në rrjet, pasi tregon efektet që teknologjia ka tek fëmijët dhe tek të rriturit.

Në këtë video të publikuar nga “RT”, shihet një fëmijë që humb dhe ngatërron prindërit me disa të huaj pasi e ka mendjen tek celulari në dorë.

Kur fëmija e kap për dore burrin, reagimi i tij është shumë për të qeshur. Më pas, fëmija frikësohet kur sheh që nuk po ecën me prindërit e tij dhe largohet duke vrapuar.

Children and technology in China

Child too busy with his phone walks away with the WRONG parents!

Gepostet von RT Play am Freitag, 8. November 2019

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto