Video virale/ E pyetën se ç’po bënte aty, e moshuara kthen përgjigjen epike: “Pres të martohem”

Së fundmi, gazetari i Report Tv ka qenë në Durrës, ku ka intervistuar disa nga personat e prekur nga tërmeti i 26 nëntorit.

Mes tyre ka qenë edhe një zonjë e moshuar që po priste një vërtetim. Por kur gazetari e pyeti, përgjigjia e saj është aq epike, saqë po bën xhiron e rrjetit.

Gazetari: Nëne cfarë po bën këtu?

E moshuara: Pres të martohem

Më pas e moshuara ka treguar se banesa e saj është shembur dhe është cilësuar e pabanueshme.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto