Video virale/ Burri tërheq varkën 200 tonëshe duke përdorur vetëm një gisht

Një ngarje e pazakontë është raportuar së fundmi, ku një gjeorgjez ka sfiduar veten e tij në mënyrë ekstreme.

Giorgi, që është një peshëngritës në Gjeorgji, i kishte vendosur vetes si objektiv që të tërhiqte një varkë 200 tonëshe 5 metra më afër bregut.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Batum, ndërsa ai e ka tërhequr varkën duke përdorur vetëm gishtin e tij të mesëm.

Për pasojë, veprimi i tij është spikatur nga Libri Guinness, ku mendohet se do të futet shumë shpejtë. Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

Strongman pulls boat with just one finger

This man pulled a 200-tonne boat with just ONE finger!

Gepostet von Daily Mail am Sonntag, 1. September 2019

Ju mund të pëlqeni dhe këto