Video/ “Unë të q* robt”, plas sherri, shoferi i urbanit në Tiranë zihet keq me pasagjerin

Një sherr i fortë ka ndodhur në një urban të linjës së “Unazës” në kryeqytet, ku shoferi është zënë me një nga pasagjerët. Kjo video është publikuar nga “JOQ”.

 “Unë të q* robt”, dëgjohet të thotë shoferi ndaj pasagjerit, ndërkohë që rreth tij mblidhet një grumbull njerëzish.

“O beri ulu more, ik ti andej mbrapa. Mbylle derën,”- thotë njëri prej pasagjerëve në drejtim të shoferit.

Pershendetje Joq ! Sa po ka ndodhur para 20 minutash te linja e unazes. Shoferi ne fjal kishte autobuzin dhe rrinte 30 min neper stacjone i la njerzit pa pune dhe pa vajtur shpejt ne destinacjon, dhe iken ngadale, mire keto po te ve dhe dore dhe te shan nga ropt popullin se te qith psagjeret u ankuan hec shpejt. Cohet shoferi per te goditur qytetarin se e kapte ne vidjo kur hikte ngadal dhe rrinte shume ne stacjone. Mjere ne me kete linj urbani qe kemi,”- shkruhet në denoncimin e qytetarit që ka dërguar matërialin në redaksinë e “JOQ”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto