Video tronditëse/ Udhëtari bie në shinat e trenit, shpëton mrekullisht

Një ngjarje shokuese është regjistruar në stacionin e metros në BART Coliseum në Oakland të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Një udhëtar ka shpëtuar mrekullisht nga një aksident që do t’i kishte marrë menjëherë jetën. Kjo video tregon momentin e incidentit.

Udhëtari ka rënë në shinat e metros ndërkohë që mjeti ishte duke u afruar. Menjëherë, dikush që ndodhej afër i dha dorën dhe e ngriti nga vendi ku ka rënë.

Ky moment rrënqethës shihet në videon më poshtë:

Ju mund të pëlqeni dhe këto