Video tronditëse/ Sherr në mes të lokalit, çifti godasin keq të riun që s’kishte asnjë faj

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një lokal, ku kamerat e sigurisë kanë kapur momentet kur ka plasur një sherr mes disa të rinjve.

Sipas mediave të huaja, ka qenë vajza që ka shkuar fillimisht tek tavolina e djalit që e ka dhunuar dhe e ka gjuajtur atë me këpucën e saj me takë.

Në këtë video, shihet momenti kur Kay Marie Brown gjuan djalin që ishte i ulur në një tavolinë me miqtë  e tij, Jordan Jozef.

Pasi e gjuan në fytyrë me takë, atje shkon i dashuri i Brown, Lule Anthony Bednarek. Ky i fundit ka filluar të rrahi me grushta Jordonin.

Më vonë, vajza ka thënë se djemtë ishin duke u tallur me të dhe po qeshnin nën zë prandaj ajo u gjuajti. Por të rinjtë e kanë mohuar të kenë bërë diçka të tillë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto