Video tronditëse/ 18 vjeçari i merr jetën burrit për të bërë një video në Tik Tok

Një ngjarje shokuese ka ndodhur së fundmi në SHBA. Një djalë 18 vjeç ka vrarë fqinjin e tij vetëm për të realizuar një video në Tik Tok.

Sipas mediave amerikane, Zachary Latham ka goditur me thikë 51 vjeçarin William Durham, duke e lënë atë të vdekur në vend.

Skena e krimit është filmuar nga një kamera amatore që po e mbante e dashura e 18 vjeçarit dhe videoja shokuese është shpërndarë në llogarinë që i riu ka në Tik Tok.

Në këtë video shokuese, shihet momenti kur Durham i afrohet makinës së 18 vjeçarit, i cili e godet. Prokuroria ka nisur hetimet mbi këtë ngjarje.

@c6_zaachTell me I’m wrong##Army ##relateable ##greenvspurple ##Yeah ##neverfitin ##fyp##foryoupage

♬ оригинальный звук – ___.i.m.v.u.___

Ju mund të pëlqeni dhe këto