Flower
Flower

Video/ Tronditen dasmorët, dhëndrit i shfaqen dy të dashurat e veshura nuse

Një ngjarje e pazakontë i ka ndodhur një burri në ditën e dasmës së tij. Në këtë video që është shpërndarë menjëherë në rrjet, shihen jo një por dy nuse që kanë rrethuar burrin e veshur dhëndër.

Njëra prej tyre është ish e dashura e tij, e cila shihet duke qarë teksa ka veshur një fustan nuserie dhe e kap dhëndrin e habitur.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Kinë dhe mediat lokale raportojnë se ish e dashura e tij dëgjohet të thotë “Ishte faji im”, ndërsa ulet në gjunjë para nuses, e cila ndodhet në gjendje shoku.

Mirëpo, dasma u anullua për faj të ish të dashurës, pasi nusja e vërtetë u largua e acaruar nga e gjithë kjo ngjarje.

Ju mund të pëlqeni dhe këto