Video shokuese/ Sa mbaruan dasmën, dhëndri rreh keq nusen e tij në mes të rrugës

Një video e rëndë është regjistruar në rajonin e Hatay në Turqi, ku një çift i sapomartuar janë përfshirë në një sherr fizik.

Në këtë video shihet momenti kur dhëndri e zbret nusen e tij nga makina dhe më pas fillon ta rrahi atë në mes të rrugës.

Kjo ngjarje ka shokuar të gjithë njerëzit përreth, ndërsa kanë qenë disa dëshmitarë që kanë filmuar videon nga ngjarja.

Të afërmit kanë ndërhyrë për ta ndaluar, por dhëndri sërish nuk ka stopuar dhe ka dhunuar gruan e tij.

Ju mund të pëlqeni dhe këto