Flower
Flower

Video shokuese/ Edukatorja e kopshtit filmohet duke rrahur fëmijët ndërkohë që flinin gjumë

Një video tronditëse është publikuar në media këto ditë, ku shihet qartë një edukatore kopshti, e cila është filmuar duke dhunuar fëmijët ndërkohë që ata flenë gjumë.

Sipas mediave të huaja, autoritetet e kanë arrestuar menjëherë atë, ndërkohë që më shumë se 7 fëmijë janë ankuar tek prindërit se kjo edukatore i ka shkelmuar dhe i ka goditur në fytyrë.

Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur në provincën Hefei, Anhui, ku edukatorja e quajtur Xuan është pezulluar nga puna pasi këto pamje të rënda kanë dalë në dritë.

Më poshtë mund të shihni këtë video shokuese:

Edukatorja mizore kapet duke shqelmuar fëmijët që flinin gjumë on Vidnews.

Ju mund të pëlqeni dhe këto