Video shokuese/ Dyshja filmohen duke kryer marrë.dhënie inti.me në mes të avionit

Një ngjarje e pazakontë është filmuar nga pasagjerët e një avioni teksa një burrë dhe një grua janë filmuar duke kryer marrëdhënie intime.

Mediat e huaja raportojnë se një 41 vjeçar dhe një grua 43 vjeçare sapo ishin takuar në aeroportin e Moskës para se të hipnin në avion.

Pasagjerët janë ankuar tek personeli se ata po kryenin akte seksuale në avion. Policia ka bërë të ditur se gruaja i ka bërë seks oral burrit.

Ministria e Brendshme ruse ka bërë të ditur se dyshja janë kapur dhe ata po përballen me 15 ditë “arrest administrativ” dhe gjobë për veprimet e tyre në publik.

Ju mund të pëlqeni dhe këto