Video/ Momenti kur gruaja kap burrin e saj me dashnoren në hotel, shokuese çfarë bëri më vonë ajo

Po bën bujë në rrjet një video nga momenti kur një grua ka kapur burrin e saj në shtrat me një femër tjetër.

Në këto pamje të publikuara nga media kineze “Sina”, shihet një burrë gjysmë lakuriq që qëndron në shtrat bashkë me një vajzë që mban veshur një kostum gjumi ngjyrë rozë.

Brenda në dhomën e hotelit ndodhet dhe gruaja e tij dhe të afërmit e saj, të cilët kanë kapur mat bashkëshortin e saj.

Sipas mediave lokale, ky çift kishin 6 vite të martuar dhe në video mund të dëgjohet gruaja që i thotë burrit “Unë të trajtoj shumë mirë dhe ti e di”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto