Video më e ëmbël që do shihni sot/ Momenti prekës kur foshnja e porsalindur puth të ëmën

Një video e një foshnje të porsalindur kur puth të ëmën ka bërë xhiron e rrjetit dhe po shpërndahet nga mijëra veta në rrjetet sociale.

Këto pamje janë thjeshtë unike. Në video shihet një bebe e porsalindur që afron buzët tek nëna duke e puthur.

Më poshtë mund të shikoni këtë video që ka rrënqethur shumë njerëz.

Ju mund të pëlqeni dhe këto