Video / Mamaja pret gishtin teksa ishte duke gatuar,  reagimi i dy djemve të saj ka habitur njerëzit

Një mama e re ka vendosur që t’i bëjë një shaka dy djemve të saj. Videoja nga ky moment ka bërë xhiron në rrjetet sociale dhe është shpërndarë nga shumë veta.

Felicity Crane ka vendosur që të bëjë gjasme sikur pret gishtin teksa ishte duke gatuar për familjen. Kështu, ajo ka lyer gishtin me një bojë të kuqe dhe vendosi një karrotë para gishtit, të cilën po ashtu e leu me bojë.

Pasi e përtheu gishtin e saj, ajo filloi të ulëriste nga “dhimbja”, që djemtë të vinin në ndihmë të saj. Pasi e panë mamanë në kuzhinë në atë gjendje, djemtë filloi t’i kapte paniku.

Njëri merr tiganin nga lavamani dhe e vendos tek dora, ndërsa tjetri merr një peshqir. Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

Ju mund të pëlqeni dhe këto