Video epike/ Të rinjtë shqiptar i dedikojnë këngë koronavirusit, plas tallavaja

Koronavirusi është përhapur me shpejtësi në Evropë pasi goditi fillimisht Kinën, vendin e origjinës. Koronavirusi deri më tani i ka marrë jetën 2 personave në vendin tonë. Megjithatë, shumë persona kanë bërë këngë për këtë virus.

Pas këngës së vëllezërve Lleshi për koronavirusin dhe atyre të qytetarëve të tjerë të thjeshtë, ka ardhur një tjetër version.

Një grup të rinjsh kanë sjellë disa vargje dedikuar Covid-19 në versionin tallava. Kjo video po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale.

Kenge per koronavirusin🤔🤣

Gepostet von Qikat Shqiptare am Samstag, 14. März 2020

Ju mund të pëlqeni dhe këto