Video epike/ Pronari e la vetëm në makinë, qeni i bie bories

Një qen filloi t’i bjerë borisë pa pushim pasi pronari i tij e la atë brenda për një kohë ta gjatë. Këto pamje janë filmuar në një parkim në Arizona të Shteteve të Bashkuara.

Pronari i kafshës shkoi për të konsumuar një kafe, pa e ditur se qeni do të mërzitej. “Dëgjova disa herë borinë, pastaj ishte e padurueshme, sepse nuk ndalonte”, ka thënë një person, që shkoi të shikonte se çfarë po ndodhte.

Ai u përball me qenin e ulur në vendin e shoferit duke kërkuar pronarin e tij.

Nuk e nxorri nga makina, qeni i bie borisë pa pushim on Vidnews.

Ju mund të pëlqeni dhe këto