Video epike/ Nuk donte t’i prisnin thonjtë, qeni bën sikur i bie të fiktë

Videoja më poshtë është bërë virale në rrjet dhe reagimi i qenit ka shkrirë së qeshuri shumë persona, që e kanë shpërndarë këtë video.

Në video shihet një pitbull amerikan, që është filmuar kur e zonja po përpiqet t’i presë thonjtë. Në këto momente, qeni bën sikur i bie të fiktë dhe bie në tokë.

Të shumtë janë njerëzit që kanë komentuar ndaj kësaj videoje epike.

Ju mund të pëlqeni dhe këto