Video e rëndë/ Dy adoleshentet përleshen fizikisht në Fier, i shkulin flokët njëra-tjetrës

Një video e rëndë është publikuar nga “JOQ Albania” që tregon dy adoleshente që përleshen fizikisht në qendër të qytetit të Fierit.

Vajzat zihen me njëra-tjetrën, ndërsa mes tyre futet një burrë i moshuar që kërkon t’i ndajë ato të dyja, por më kot.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

 “E ardhmja e vendit! “, shkruan denoncuesi që ka dërguar videon.

Ju mund të pëlqeni dhe këto