Video e paparë/ Moderatorin e njohur e zë gjumi në mes të intervistës

Në një intervistë live me emisionin “The Morning Show” në Australi, këngëtari i njohur Michael Bolton, ka habitur me sjelljen e tij.

Moderatorët kanë qenë duke i folur nga ekrani, por Bolton filloi të mbyllte sytë dalëngadalë dhe nuk i është përgjigjur atyre.

Prezantuesit qëndruan në heshtje për të kuptuar se ç’po ndodhte, vetëm kur në një moment, këngëtari ka hapur sytë dhe ka thënë “Po bëhet qetësi” dhe ia futi sërish gjumit. Kjo video nga ky moment epik është duke bërë xhiron e rrjetit:

Ju mund të pëlqeni dhe këto