Video/ Burri gjen videon e gruas laku.riq duke e tradhëtuar me shokun e tyre, e papritur se ç’bën nga inati

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë, ku një burrë ka kapur gruan duke e tradhëtuar me shokun e tyre të përbashkët.

Sipas “Daily Mail”, burri gjeti një video 15 sekonda në llogarinë e shokut të tij, në të cilën shfaqej bashkëshortja e tij duke bërë dush komplet e zhveshur.

Shoku e kishte postuar videon që të hakmerrej ndaj gruas, e cila e kishte fshehur faktin se ishte e martuar. Xiao Xia quhet bashkëshorti i gruas, ndërsa bashkëshortja quhet Xiao Qin.

Xia u acaruar tepër pasi gjeti këtë filmim dhe shkoi në polici, ku mori vesh se të gjithë këtë e kishte krijuar i dashuri i gruas për t’u hakmarrë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto