Vajza 23 vjeçe martohet me burrin që mund të ishte gjyshi i saj: “Jemi çifti më i lezetshëm”

Një vajzë e re dhe një i moshuar janë martuar pas vetëm disa muajsh marrëdhënie dhe shprehen se janë shumë të lumtur bashkë.

Ashleigh Petrice, 23 vjeçe, është 40 vite më e vogël se gjyqtari Rodney Higgins, i cili besohet se është mbi 60 vjeç.

Çifti nga Australia kanë treguar se nisi një pëlqim i çastit gjithçka dhe se tani ka përfunduar në martesë.

“Nisi me një pëlqim të çastit dhe përfundoi me unazën në gisht. Dashuria e jetës sime më kërkoi të martohemi dhe unë thashë ‘po’. Jemi çifti më i lezetshëm në botë”, ka thënë 23 vjeçarja.

Ju mund të pëlqeni dhe këto