Vajza 2 vjeçe po i bënte naze e u shtri në tokë, babai bën veprimin epik ndaj saj

Të shkosh  për të bërë pazar bashkë me fëmijët është një hall më vete. Lodhje dhe stërmundim ka përjetuar edhe ky baba që shfaqet në fotot më poshtë, të cilat janë bërë virale.

Pas një dite të gjatë, vajza e tij 2 vjeçe, është ndjerë e lodhur dhe ka vendosur të shtrihet në tokë duke refuzuar të eci.

Pasi e pyeti vajzën sërish nëse donte të ecte, ajo nuk pranoi. Kështu, babai shihet teksa merr qeset nga makina dhe ngre edhe vajzën në krahë njësoj si pakot që ka në dorë.

 

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto