Flower
Flower

Tronditëse/ Djali i ri tërheq zvarrë nënën dhe e hedh në mes të liqenit (Video)

Një video rrënqethëse po bën xhiron e rrjetit, në të cilën shitet një djali i ri që tërheq zvarrë nënën e tij. Ai e çon gruan që i ka dhënë jetë afër një liqeni të pistë dhe e shtyn atë me forcë drejt ujit, duke i bërtitur.

Sapo nëna e moshuar përpiqet të çohet, djali e shtyn pa mëshirë. Kjo video ka shkaktuar shumë komente negative, ndërkohë që nuk mësohet identiteti apo vendi ku është xhiruar.

现代的妈妈不值钱啦!!!妈妈泻肚子大便在家里,儿子立刻把母亲丢进河里清洗!!!难道小時候他是自己清洗的!地点:吉兰丹 Kelantan===============================要現場直播、拍卖直播到这里来,无限欢迎。欢迎加入《新山直播拍卖站》https://www.facebook.com/groups/JBSLive/要吹水车大概炮到这里来,无限欢迎。欢迎加入《JB吹水站》https://www.facebook.com/groups/JBChitStation/

Gepostet von JBStalks 時代雜誌 am Freitag, 10. August 2018

Ju mund të pëlqeni dhe këto