“S’më kap dot se jam i zoti”, kryeministri Rama ironizon videon e Bashës

Pak më parë në rrjetet sociale ka qarkulluar një video e kryedemokratit Lulzim Basha teksa shfaqej në një studio televizive.

“E para punës ja më kape… S’më kap dot se jam i zoti”, dëgjohej të thoshte Basha në këtë video, të cilën e ka postuar Rama në profilin e tij në Instagram.

“Ti s’je i zoti ti je njish”, ka shkruar kryeministri Rama me ironi.

View this post on Instagram

Ti s’je i zoti, ti je Njish😍

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Ju mund të pëlqeni dhe këto