Shokohen njerëzit, turistja heq rrobat në mes të sheshit të qytetit për këtë arsye/ Video

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Porto të Portugalisë, kur një turiste braziliane ka dalë komplet lakuriq në mes të rrugës.

Vajza e re, identiteti i së cilës nuk është zbuluar, është parë duke hipur në urën prej metali, ka hequr xhinset dhe ka dalë komplet nu.do e më pas është hedhur në lum nga një lartësi e madhe.

Fatmirësisht, ajo është parë të dali shëndoshë e mirë nga lumi. Në vendngjarje kanë  mbërritur forcat policore, por nuk kanë mundur ta shoqëronin në polici. Sipas “Daily Star”, turistja kishte konsumuar alkool përpara se të hidhej në lumë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto