Shiste ujin e vaskës ku lahej, vihet në pranga adoleshentja e njohur

Ylli i Intagram-it, Belle Delphine, është vendosur në pranga nga policia. Ajo ka bërë të ditur për ndjekësit e saj se ishte arrestuar prej dy muajsh.

Belle, emri i vërtetë i së cilës është Mary-Belle Kirschner, u bë e famshme në internet pasi shiste ujin me të cilin bënte banjo dhe kishte goxha fitime.

“Më arrestuan lol”, shkroi adoleshentja në Twitter për fansat e saj. Ky postim mori shumë pëlqime, ndërsa ajo nuk e ka treguar arsyen pse përfundoi në pranga.

Ky produkt që ajo e shiste kushton 30 dollarë dhe quhej “GamerGirl Bath Water”, Delphine i thoshte blerësve mos ta pinin, por ta përdornin ujin për qëllime sentimentale.

Ju mund të pëlqeni dhe këto