Sherr masiv në mes të palestrës, djemtë përdorin pajisjet metalike për të qëlluar/ Video

Një sherr i rëndë ka ndodhur në një palestër, ku të përfshirët në këtë konflikt, kanë përdorur pajisjet metalike për të qëlluar njëri-tjetrin.

Për shkak të këtij sherri, një 17 vjeçar ka mbetur i plagosur, ndërsa një burrë 27 vjeç është prerë në syrin e tij.
Policia e Essex në një deklaratë ka thënë se ngjarja është regjistruar brenda një palestre në këtë qytet, ndërsa ka dhënë detajet e këtij sherri.

Ju mund të pëlqeni dhe këto