“Pushoni o ia q**fsha r*pt”, moderatorja shqiptare shpërthen në ofendime në mes të emisionit/ Video

Një ngjarje e papritur ka ndodhur gjatë transmetimit të një emisioni në televizionin lokal të Tv Apolloni në Fier së fundmi.

Gjatë këtij emisioni, ishin dy të ftuar në studio që po diskutonin mbi dështimin e negociatave të Shqipërisë me BE.

Por në një moment, moderatorja Marsela Topi, është nxehur keq dhe ka sharë djemtë e regjisë. “O çuna, po pushoni o ia q**fsha r*pt, dëgjoheni moderatorja të shajë në këtë video që po bën xhiron e rrjetit.

(Video e marrë nga Instagrami i Olti Currit)

Ju mund të pëlqeni dhe këto