Po filmonte stuhinë, shqiptari goditet nga rrufeja/ Video

Një ngjarje që do kishte pasur pasoja fatale ka ndodhur në Prishtinë. Një qytetar ka dalë nga shtëpia e tij për të filmuar stuhinë që po ndodhte.

Megjithatë, kurioziteti i shumtë mund ta kishte vra.rë qytetarin. Vetëm pak çaste pasi ai ka dalë për të filmuar, një rrufe e ka goditur atë.

Video nga ky moment është bërë virale në rrjet, ndërkohë që nuk dihet gjendja shëndetësore e personit në fjalë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto